Články

Ana blogy........

8. září 2009 v 16:12 | Thin.Doll™
Když si srovnám dnešní Pro-Ana blogy a ty před cca. čtyřmi lety,když Ana začala být na netu moderní vidím velký rozdíl. V té době bylo jen pár dívek,všechny se pravidělně navštěvovaly a podporovaly. Jídelníčky byly brány jako něco svatého.
Dnešních Ana girl je šílené množství a ze 70% jsou to jen pozérky co sní k obědu celou kachnu a do jídeláku si napíší,že měly okurku...Má tohle cenu??

Co je lepší,nacpat do sebe potají sušenku a do blogu si jí nenapsat,nebo jí nejíst vůbec a nemít výčitky svědomí??

Chci zhubnout!!!

7. srpna 2009 v 18:33 | Thin.Doll™
Hrozně chci do konce prázdnin zhubnout alspon na 57kg....Kéž by se to podařilo....Nechci jít na střední jako prase

Celý život jen hubnu.....

1. srpna 2009 v 16:21 | Thin.Doll™
Tak strašně bych si přála bý hubená.....Hlavním důvodem je to,že hraju v divadle a i moje střední škola je takhle orientovaná. Nedokážete si představit jak trapně jsem se cítila,když jsem se nenacpala do kostýmu štíhlé kamarádky,za kterou jsem narychlo alternovala....Ty pohledy nezapomenu......


Už mě nebaví hrát, nakupovat,chodit na koupák....chodim kamkoli....všude si připadám jako tlustý prase!!

Ahoj

1. května 2009 v 19:20 | Thin.Doll™

Jinak jsem včera byla na koncertu Beyonce,bylo to něco úžasnýho. Akorát mi bylo fakt líto těch lidí,co stáli,protože jednak nic neviděli a taky tam omdlelo hrozně holek. Ale zážitek mam do konce života,Beyonce je strašně krásná,úžasně tancuje a zpívá. Jinak ke Ztracenýmu,zpíval čistě,to se musí nechat,ale jinak hrůza,šest písniček se stejnou melodií...ale lepší než kdyby tam byla Ewička Farna....

obal

Výpadek

14. dubna 2009 v 15:59 | Thin.Doll™
Ahoj,delší dobu jsem tu nebyla,protože jsem se nemohla připojit,jídelníčky dopisovat nebudu.
Doufám,že jste si užili Velikonoce=D

Štíhlost? Proč?

6. dubna 2009 v 18:27 | Thin.Doll™Kdyby nebylo modelky Twiggy ženy by snad ještě stále měly svých 80kg a byly by š'astné. Móda velmi štíhlých žen však přišla a už asi jen tak neodejde. Je komické,jak v časopisech na straně 10. najdete článek proti anorexii a modelkám a na straně 11. diety a fotky holek se čtyřiceti kily.
Kdo není štíhlý,je prostě mimo. A proto se miliony žen honí za štíhlou postavou,drží hladovky a kupují neskutečně drahé prášky a hubnutí,připomíná mi to honbu za nejštíhlejším pasem v šestnáctém století.
Jsem jedna z těch věčně hubnoucích,nesnáším špatné reakce na mou postavu,jen mi to dokazuje,jak moc se liším. Občas si přeju narodit se za 18.století kde bych byla naprosto úžasná.To ale nejde a proto musím bojovat,protože už nechci koukat na herečky v časopisech a mít v očích slzy.

Léto se pomááálu blíží

4. dubna 2009 v 13:03 | Thin.Doll™
Tenhle měsíc,ač je duben je opravdu velké teplo.Mám z toho hroznou radost,protože můžu nosit sukně a šaty,chodíme s holkama do parku... už se těším na velký prázdniny.Jediný,čeho se děsim je mé svléknutí do plavek.

Když se chce....

30. března 2009 v 17:50 | Thin.Doll™
Už hodně dlouhou dobu se snažím hubnout,jednou se mi to podařilo na 48kg,ale pak jsem rázem přibrala na 65kg,ne žádným efektem,ale pouze díky mé prožranosti.
Ted' mám ale mnohem silnější vůli a věřím,že to dokážů. Hlavně jdu na střední a proto tam chci přijít jako sexy štíhlá holka,ne jako tlustej nařvan.Tak mi držte palce!!!

Nechci být anorektičkou

28. března 2009 v 14:05 | Thin.Doll™
Nechci se stát anorektičkou.Anorektička je podle mě vyzáblá holky co lítá po nemocnících a ozdravovnách,takhle dopadnout nechci!! Pod 50kg rozhodně nepůjdu,protože to by už bylo ošklivý. Nebojím,se,že bych do toho spadla. Už jednou jsem měla tyhle sklony (a 48kg) a dokázala jsem jíst zase normálně,protože moje postava s 48kg nebyla vůbec hezká!
 
 

Reklama